| Ramonessa a întrebat:

Buna!:*. Sambata isi aniverseaza una dintre cele mai bune prietene ale mele ziua de nastere. Implineste frumoasa varsta de 16 ani! Ce mi-ati recomanda sa ii cumpar!? Astept pareri!:* Dau fuunda!:*

Răspuns Câştigător
| Bibicu_Jessy_1990 a răspuns:

Bazaeaza-te pe accesorii, nu vei da niciodata gres ^.^

1 răspuns:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Cred ca si ea ca multe alte fete iubeste accesoriile mai deosebite [ in forma de chei, inimi, animale... ] sau cosmetice [ luciuri de buze, rimel. ] sau chiar un parfum, pentru ca la 16 ani nu te mai poti duce cu jucarii de plus laughing.