| elmo a întrebat:

Am o mare problema. Sunt indragostit grav de o fata cu care am fost in clasa 3 ani, acum s a mutat (in a 12-a), are prieten de vre o luna, si nu stiu ce sa fac, adica si ea i mi zambea si se purta cu mine altfel decat cu ceilalti... spuneti mi un sfat ceva va rog.

2 răspunsuri:
| alcateq a răspuns:

Invito la un suc, cafea si afli mai multe atunci... daca tine la acel baiat sau daca s-a combinat cu el sa iti dea tie un impulswinking

| luisaaaaaaaa a răspuns:

Inceraca sa te apropii de ea. si vezi ca poate ea tine la acel baiat da nu te lasa batut, candva va fi si a ta...big grin