| Dieanaaaa a întrebat:

Am o pagina de Facebook si vreau sa-mi fac un album personal in care sa adaug statusuri, citate, etc. Ce mai pot posta in el? Dau FUNDAA+VOT

Răspuns Câştigător
| EyeCandy a răspuns:

Pe o pagină de Facebook poți posta multe chestii : statusuri, ceea ce simți, poze artistice, poze cu animale drăguțee, poezii făcute de tine ( sa nu ), poți organiza concursuri, poți posta poze amuzante de pe 9 gag.
Și un site foarte bun cu poze multe de pe care poți lua tot ce vrei e : http://weheartit.com/ :*

1 răspuns:
| Andrei_Darius_1994 a răspuns:

De ce poarta moldoveni scara in spate