| BeStMaN a întrebat:

Am o placa GeForce FX5500 256mb cum sa o updatez? sa pot juca jocuri din orice generatie nevoie de ajutor urgent!

1 răspuns:
| ROB3RT89 a răspuns:

Poate vrei sa zici cum faci un upgrade, cu update nu rezolvi nimic! Placa ta video este pe slot agp, nici macar nu iti merg placile video pe pci express!
Daca vrei sa joci ori ce joc, faci un upgrade serios sau te rezumi la ce iti merge!
P.s trebuie sa optezi si pentru o placa de baza mai recenta!