| black1white a întrebat:

Am o poza artistica cu o scanteie si ii caut un status potrivit. dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Ingrid16V a răspuns:

1. Acea scanteie a patruns in inima mea. Cu ajutorul ei am gasit calea :X

2. Si m-ai lasat fara cuvinte. Cand imaginea cu acea scanteie mi-a aparut in minte.

3. Am vazut ca stralucea. Nu-mi dadusem seama ce era. Insa dintr-o data a aparut. Scanteia ce incet, incet a disparut.

Poate iti place vreunu :*

3 răspunsuri:
| Assu53 a răspuns:

Sclipirea din mintea mea big grin

| Δna a răspuns:

As vrea ca viata mea sa palpaie ca o lumanare si sa scartie ca o scanteie.

| Deduleț a răspuns:

Eu sunt.Sunt scanteia ce straluceste in inima ta... sau: Sunt un giuvaier ce straluceste noaptea, sunt o stea! Sper ca te-am ajutat.