| Lullu21 a întrebat:

Cum fac si eu o poza artistica?

4 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Cauta in jurul tau ceva care crezi tu ca ar arata bine intr-o poza.O floare,un cer cu nori, un apus/rasarit, un joc de umbre/culori.Ai nevoie de creativitate si de imaginatie.Bafta!happy

| Lullu21 explică:

Ca sa intelegeti mai bine: Am vazut la o fata o poza cu niste buline de diferite culori, si vreau sa stiu ce programa e aia

| CrazzyXgirL a răspuns:

Buna!
Pai...ceva in natura love struck,tenesi, cola sau pe un camp cu grau sau ceva ca iarba multa, un loc pustiu. cauta poze artistice pe gliterry.pl si te inspiri de acolo.

Pa-pa! :*

| mmmiruna a răspuns:

Depinde ce fel de poza artistica doresti daca vrei in natura poti fotografia o floare sau gaze ma rog cu macro bine inteles, daca doresti sa faci o poza artistica cu tine poti merge in diverse locuri cum ar fi la mare sa la munte si stai intinsa pe nisip privind soarele (chiar ies belea eu sunt obisnuita pentru ca fac un curs de fotografie) mult succes FUNDAbig grin