| LorenaBmw a întrebat:

Am o poza de anul trecut cu mine in pantaloni scurti si demanau cu niste boxeri si un maieu. Un baiat care nu stiu de ce are treaba cu mine m-a prostit mai demult s-o trimit, iar acum ma ameninta ca o pune pe neet [ el zice ca-i porno]. fiind cu mine in clasa, isi bate joc de mine si daca comentez ma ameninta ca o pune. eu corectez temele la engleza, iar el nu le face si la 3 teme nefacute ia nota 4, si are foarte multe teme dar nu-i zic la profa...si tot timpu ma pune sai pup picioru si dupa ore cateodata sa-i sug penisul daca nu zice ca pune poza pe net. m-am saturat ce pot face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca ar face asta...dar oricum, doar nu erai dezbracata, nu ai de ce sa.ti faci griji.nu ar mai trebui sa.l lasi sa.ti comande
SUCCES, sper ca te.am ajutatwinking:*

| andreeaioana95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce poti face? suje-i pl si pupa-i picioarele da vezi in acelasi timp

4 răspunsuri:
| dana85 a răspuns:

Ce trebuie sa faci este sa-ti pastrezi demnitatea, nu este normal sa te injosesti la asemenea gesturi. Inteleg ca te santajeaza cu o poza ca o va posta pe net, dar e de preferat sa suporti consecintele unei poze facute intr-o tinuta indecenta( care, nu am inteles motivul pentru care i-ai inmanat-o), decat sa accepti sa te umileasca in asemenea hal cineva.

| walkman23 a răspuns:

Inseamna ca si tu esti una de aia "buna"...vaisamarhappy

| andreeaioana95 a răspuns:

Ce poti face? suje-i pl si pupa-i picioarele, da in acelasi timp