| TheDarkOne a întrebat:

Am o prietena (15 ani) si ii place de un baiat din clasa ei. stiti ce poata sa faca ca sa-l atraga? sa-l faca sa o placa?big grin
funda!happy

3 răspunsuri:
| xFaith a răspuns:

Trebuie sa fie aranjata happy
cand trece pe langa el sa aiba un mers mai gratios
cand se uita la el sa-i zambeasca si sa dea gratios din gene smug
ar putea raspunde la intrebarile profesorilor, pentru a`l impresiona happy

| thegazette a răspuns:

Ar trebui mai intai sa afle daca e implicat intr-o relatie pentru a nusi face probleme, daca nu este sa se faca remarcata, un simplu buna si o privire e de ajuns, daca i sti gusturile la muzicaa mancare filme jocuri incearca sa te bagi cu el in seama si sa deschizi un subiect care sa i se para iteresant, daca vede ca aveti lucruri in comun o sa-i placa sa fie in preajma ei si o sa se apropie de ea, sau dai de inteles cal placi in timpul orelor uitate la el si cand se uita si el zambestei si intoarce usor capu. Succes

| crissdulcik a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa se dea pe langa el, sa-l ajute cu aproape orice, si mai ales sa afle daca are prietena. Daca are prietena nu are rost. Daca nu are poate sa-i ceara nr de telefon, idu de mess, sa vorbeasca mereu cu el dar sa nu-l innebuneasca. Si mai e un lucru sa afle daca el o place sau daca o crede doar o ciudata care il place. Sper sa o ajute raspunsul meu pe prietena ta big grin