| Villy0po a întrebat:

Am o prietena care il place pe un baiat...si ea nu vrea sa-l mai plk... ce sa faca ca sa nu-l mai placa? funda si vot! urgent!

3 răspunsuri:
| AlysaAly a răspuns:

Sa nu-i mai vorbeasca sau sa nul mai vada o perioada de timp sau poate sa incerce sa se indragosteasca de altcineva
parerea mea

| alex_6048 a răspuns:

Sa incerce sa isi ia gandu de la el desi eu nu cred ca iti poti opri sentmentele doar sa le ignori

| LoveKiddie a răspuns:

Daca iti este pr atunci distrage`i atentia de la acel baiat, faceti lucruri imp care sa o faca sa nu se mai gandeasca la el! Nebunii si prosti sau motive sa radeti si dinastea.Si ar fi bine pentru o perioada de timp sa nu il mai vada.Parerea mea., dar in caz ca ea tine mult la el, nu cred ca ai putea face altceva decat sa astepti. Timpul le va rezolva pe toate.