| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena care ultima data cand s-a cantarit a avut 37 de kilograme. Ea are aproape 10 ani(este nascuta pe 5 martie). Este normal sa aiba 37 de kilograme?

Răspuns Câştigător
| Kittynika a răspuns:

La 10 anithinking
pai cred ca da.depinde acum, tie ti se pare prea slaba sau prea grasa, ca pana la urma kilogramele sunt cele care nu conteaza chiar deloc ci felul cum arata face totul.
Eu am 49 kg la 18 ani si nu ma consider slaba chiar vreau sa slabesc,nu la kilograme, la picioare sunt prea groase, si prietena mea de aceeasy varsta are 61 de kilograme si este extraordinar de slaba pe langa ca si fumeaza, are oasele mai grele dar e rahitica.

5 răspunsuri:
| Tinna22 a răspuns:

Dap,pentru ca cu trecerea timpului va creste in grutate si ashea se va dezvoltatongue

| CossMii a răspuns:

Buna.Depinde cat are inaltimea da are intre 1, 35-1, 45cm este biine

| Etelca a răspuns:

Pai are 1'32

| Levana a răspuns:

E absolut normal, la 10 ani aveam tot atâtea kilograme.

| Oxy_9483 a răspuns:

Depinde de ce inaltsime are big grinhappybig grinbig grinbig grinbig grin