| anonim_4396 a întrebat:

Sall. Am 16 ani si 8 luni si am 55 kg(asa cred, ultima data cand m-am cantarit o fost in februarie cu 52 kg). E normal sa fiu asa slab la varsta asta?

Răspuns Câştigător
| Metalheadforever666 a răspuns:

La inaltimea ta de 1, 76 m e chiar bine.Ai putea sa mai pui pe tine inca 5 kg daca vrei sa ai masa ideala.

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Asa slab? 55 kg la 1.76 e ok.

| UnBroken2016 a răspuns:

Mai ai de crescut, o sa mai iei in greutate vrand nevrand.

| FaraNume1245 a răspuns:

La 1,76 55kg e cam putin. Daca vrei sa fii "slabut" atunci e ok, dar daca vrei sa fii masiv ai nevoie de macar 15kg in plus

| ØverTheRainbøw a răspuns:

Nu conteaza varsta, depinde mult si de inaltimea pe care o ai

| jonelx6 a răspuns (pentru ØverTheRainbøw):

Am 1,76

| ØverTheRainbøw a răspuns (pentru jonelx6):

Greutatea ideala ar fi 60 kg

Am cam aceeasi greutate si inaltime ca si tine, doar ca sunt putin mai inalt