| Tacii a întrebat:

Am o prietena ce are vestitii "colacei". cum poate sa slabeasca? Raspuns urgent pentru ca ea vrea sa se duca la piscina si nu stie cum sa slabeasca mai repede. Funda garantat primului ce raspunde.happy

1 răspuns:
| Numby a răspuns:

Sa isi cumpere un sul de folie de plastic dupa care sa si-l dea de 2-3 ori peste solduri sau unde vrea sa dea jos si sa alerge, ca daca alearga cu folia aia pe ea o sa transpire si o sa arda grasimile.