| Masteruuuz a întrebat:

Am o prietena (doar atat) cu care cu catva timp in urma ma intelegeam destul de bine adica vorbeam, mai barfeam ea se mai plangea si tot asa. Dar de la un timp ea are un iubit si nuci nu ma mai baga in seama, o salut parca vb la pereti si ala o termina, ea avea note bune dar acum. nu stiu ce sa zic dati-mi o idee ca sa-i zic sau ceva pls

Răspuns Câştigător
| flow_3204 a răspuns:

Pai sincer nu prea ai ce sa-i zici, orice iai zice tu ea ar face la fel, dar totusi ca sa nu te simti inutil incerca sa o intrebi ce se intampla dc are note mici si explica-i ca astea se intampla doar din cauza noului iubit funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Oana4340 a răspuns:

Din păcate nu ai ce să facisad. E viaţa ei. Dar ai putea să o intrebi ce se întâmplă. Nu e spre binele ei această relaţie, după părerea meabig grin. Încearcă să ai o discuţie serioasă, să îi zici că îi vrei binele!

Succes!