| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.Inainte ma intelegeam foarte bine cu colega mea, ne-am si sarutat de mai multe ori, a si venit la mine etc. Vorbeam foarte mult la telefon dar acum nici nu ma mai baga in seama nici la scoala nu mai vorbim. Nu stiu ce sa mai fac ca tot la ea ma gandesc. Cred ca m-am indragostit. Oare de ce s-a distantat asa. Am aflat de la o prietena ff buna a ei ca ma place. Dar acum nu mai inteleg de ce nu mai vorbeste cu mine. Dati-mi si mie un sfat ce sa fac. Funda love struck

Răspuns Câştigător
| Blondamea a răspuns:

Sa stii ca nu esti primul cu genul asta de problema faza e alta noi cei d epe TPU iti dam sfaturi dar acum depinde si de ea dc nu incerci sa vorbesti cu ea si sa o intrebi dc sa departat asa de tine iar cu faza cu sarutl daca te-a lasat sa o saruti era clar ca te place

5 răspunsuri:
| AndreyTheKiller a răspuns:

Incearca sa o tii ceva vreme la distanta. dupa aceea sarut-o fff tandru.sh eu am patit exact la fel.mergebig grin=D. fundita?

| FitMan a răspuns:

Va multumesc foarte mult pentru sfaturi. Acum am o idee cand ce ar trebui sa fac.

| wrapper23 a răspuns:

Frate, am crezut initial ca esti fata si cand am citit ca v-ati sarutat, deja treaba capatase aspecte extrem de interesante.

Poate a auzit ceva gresit despre tine de la altii, incearca sa vorbesti cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...niciodata nu te combina cu o colega...
s-a plictisit de tine... te vede in fiecare zi
stie ce fel de om estilaughing
bafta

| NcLL a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea si afla de ce nu vorbeste cu tinehappy