| Amy1 a întrebat:

Am o problema. A apasat srumea pe ceva pe tastatura si acum i se vede foarte mic scrisul pe facebook! Si u stiu ce sa fac crying Ca nu stiu pe ce a apasat ea! Raspun uregnt va rog!
PS: Sczuta categoria

Răspuns Câştigător
| SmiiileXoXo a răspuns:

Intra pe pagina de facebook si tine apasat ctr [control ] si + [plus] ..deodata happy

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra pe Facebook tine apasata tasta "ctrl" si misca din rotita mouse-ului.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Doi oameni ti-au raspuns. Puteai sa ne dai cate un multumesc (al unul funda la celalalt o evaluare).