| Alina948475 a întrebat:

Am o problema! Am o persoana pe mess care nu imi apare cand este online.Am intrat pe un site sa verific daca este online si imi aparea ca este online.Dar pe mess imi apare ca nu este.Ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| danielutzica a răspuns:

Te-a dat pe invizibil. Tu daca dai pe cineva pe invizibil, nu-i mai apari online in lista lui

3 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna este posibil ca acea persoana sa te fi pus pe tine pe invizibil adica sa nu vezi cand ea apare online si probabil de aceea sau mai poate acea persoana chiar nu este pe mess iar site-ul pe care ai intrat nu este bun.Ca sa vezi daca este bun intai verifica-ti idul ca sa poti fi sigura ca e bun.
Numai bine.

| Sihastrul a răspuns:

Simplu,a setat sa apara offline pentru tine sau pentru toata lista.Chestie de intimitate pentru care ar trebui s-o respecti fara a mai cauta sa detectezi pe "invisibile" pentru ca asa id-ul lui/ei apar pe site-uri de "cauta id" si e foarte neplacut sa primesti cereri de la necunoscuti.

| asanuma10 a răspuns:

Este pe invisible