| doraz a întrebat:

De vreo 3 zile nu am mai intrat pe mess si la scoala toti colegii imi ziceau ca de ce stau pe invizibil si chestii din astea si am incercat si eu sa-mi verific id cu programele alea si decat unul zice ca sunt offline si restul spun ca sunt invizibila sau online(asta cand sunt) da' niciodata nu zice ca nu's pe mess. dc oare? parola nu mi-a fost sparta, dar oricum am modificato. dc imi apare ca sunt invizibila? voua vi s-a intamplat?

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu sunt prea bune programele alea.Si pana la urma ce ii intereseaza pe ei cum stai tu pe mess?

| Kynext a răspuns:

Nu toate programele si site-ruile de genul functioneaza bine.Am patit si eu si era sa se termine urat. Zi-le prietenilor tai sa nu se mai increada 100% in progr asteahee hee

| doraz explică:

Pai stii cum e.chestii de genul"aaa, ne-ai pus pe offline?", prostii din astea.mersi ca ti-ai luat din timp si mi-ai raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Nu toate aceste programe de pe astfel de site'uri functioneaza. Mi s-a intamplat si mie. Nu este bine sa te increzi in astfel de programe. Spune'le si prietenilor tai, si explica'le ca site'urile nu functioneaza asa de bine.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna prieteni imi ziceau de ce nu stau cand intra ei pe mess