| Madda_3260 a întrebat:

Am o problema. Am o placa de vreo 2 luni. Aseara mi s-a stricat, nu se mai aprinde beculetul, deci nu se mai incalzeste. Stie cineva din ce motiv poate fi?

Răspuns Câştigător
| Annemari3 a răspuns:

S-a ars, mai mult ca sigur.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Probabil s-a ars:p

| DarkStarGW a răspuns:

Pote pentru ca s-a rupt un fir in ea daa

| adaada31 a răspuns:

Din pacate s`a ars! Si nu cred ca o vei mai putea repara... Pe unele placi scrie ca e interzisa umeziriea parului inainte de folosirea ei(cu apa, spuma etc.)... Poate ca si a ta era la fel.Si dupa parerea mea ar fi bine sa-ti cumperi o placa mai scumpa dar care totusi stii ca va rezista mai mult timp.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking.