| Marijuana187 a întrebat:

Am o problema.am parul maricel si diriga imi tot spune sa ma tund ca nu stiu ce a zis directoarea ca sa ma tund.multi baieti din scoala au parul mai mare ca mine si nu le zice nimic. e o minciuna ce a zis diriga doar ca sa ma sperie? tin sa mentionez ca imi tot spune la fiecare ora de dirigentie cand ma tund! Eu imi ingrijesc parul, este filat, peste urechi, si cu breton mai lung.la spate e putin lung, iar toti imi spun sa nu ma tund ca imi sta mai bine asa

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pai macar la ora ei tine-l prins in coada.ori are ceva in mod special cu tine.ori nu ii plac fetele cu parul lung. explica-i ca inteligenta nu sta in firul de par, ci in creier asa ca ea e in masura sa te catalogheze in ceaa ce priveste educatia ta si nu marimea parului

| Squmppaaaa a răspuns:

Sti ce cerd eu? cred ca ai o diriga demodata care nu stie ce e in kapul tinerilor de azi.asa ca lasati parul' asa si daca chiar e vreo problema vb cu directoarea! Bafta:* spper ca te-am ajutatbig grin

| VORTEX a răspuns:

Buna,e posibil ca dirigintei tale sa nu ii placa de tine cu parul lung si daca a vazut ca pe ea nu o asculti a spus ca este o cerinta de la directoare doar ca sa te motiveze mai tare.Cel mai bine ai face sa o intrebi pe directoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai explica-i (daca ai note bune)...''stiti doamna diriginta nu conteaza marimea parului atata timp cat ce este sub el este in pura functiune''

| andreea_1079 a răspuns:

Intreaba directoarea si diriga imi zice dar nu o fac