| costi900 a întrebat:

Am o problema am win 7 recent bagat dar de ieri imi merge sacadat adica imi merge greu si nu stiu dc?

3 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Salut am avut aceeasi problema componente`le calculatorului tau nu suporta Windows 7 presupun ca ai avut xp inainte s au Vista big grin sfatu meu dezinstaleaza`l si pune ceva care sa suporte s au mai e o problema poate pana isi face actualizarile pe urma poate ca isi revine :d rabdare

| Skynettt a răspuns:

Nu rezista pc-u tau la performatan windowsului

| PetraCatalin a răspuns:

Pai se poate ca PC-ul respectiv sa fie supraincarcat! Adica sa ai multe programe si jocuri pe el! Pentru a face sa mearga putin mai usor intra in: My computer/add or uninstal programs(aceasta aplicatie se afla in sus pe o bara)/si acolo te uiti ce nu-ti trebuie/apesi pe el si dai click pe remove/uninstal si de acolo sper ca te descurci! Cu placere pentru mai multe informati acceseaza siteul nostru personal:http://infopc.ucoz.ro/SUCCES