| RaVuL a întrebat:

Am o problema http://img831.imageshack.us/img831/1363/asaug.jpg vedeti si voi aicea toate name_urile sunt acoperite cu negru si daca cumva dau refresh imi merge sacadat si pc imi merge greu dar ieri nu am avut chestia asta ce sa fac?
Va rog putin Ajutor
Funda!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Start-Click dreapta pe My Computer-Properties-Advanced-La Performance se alege Settings-La Visual Effects asigura-te ca e bifata optiunea "Use drop shadows for icon labels on the Desktop"

Succes!