| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema... aproape toata lumea imi spune ca sunt plictisitor. imi spuneti si mie ce as putea sa fac ca sa fiu mai putin plictisitor? adica sa-mi spuneti cum sa devin mai amuzant, dar nu prin glume. mai toata lumea din jurul meu uraste glumele. oricum cel mai bun raspuns primeste

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nasoala treaba'
Eu unu vorbesc mult darthinking
Eu plictisesc omu daca ma apuc sa vorbesc despre rapp
asa...nu laughing

| Cosmin_4800 a răspuns:

Daca vrei sa nu fii plictisitor, primul lucru pe care trebuie sa il faci este sa incerci sa nu vorbesti mult(incontinuu).

| Cosmin_4800 a răspuns:

Atunci poate asta este problema ca nu vorbesti...
Incearca sa fii hotarat si sa te implici in discutiile lor, dar atunci cand o faci sa fii sigur de ceea ce spui, ca atunci intri in altele. happy

| yonut98 a răspuns:

Pai eu nu prea vorbesc mult ca sunt timid

| yonut98 a răspuns:

Pai eu nu prea vb si pentru ca ceilalti imi spun ca nu le pasa c le zic...