| Adryan77ron a întrebat:

Am o problema.
Auziti am cont YouTube si postez videoclipuri in continuu si cum trebuie sa le fac vizionate? Atentie vreau sa le pun pe prima pagina youtube pentru a fi vizionate cum fac asta dau funda! Va rog ajutor...

2 răspunsuri:
| ladypink1 a răspuns:

Pai, daca ai continut interesant, ar trebui sa fie simplu. Cauta pe youtube, sunt multe persoane cu experienta care au facut video-uri pe aceasta intrebare. Succes! happy

| defgh a răspuns:

Daca ai prieteni spune-le sa-si faca un cont, iar daca au deja roaga-i sa-ti vizioneze clipurile sau sa dea like, chesti din astea.