| SiMpLa a întrebat:

Am o problema cand imi trag mustata cu epilatorul dupa o zi doua ma irit si apar niste cosulete mici si imi trec intr-o saptamana -2.Cu ce sa imi dau ca sa nu imi mai apara?

3 răspunsuri:
| VoiceWithin a răspuns:

Cu crema de galbenele este foarte buna

| Goofy77 a răspuns:

Margo stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca tine...este prima data cand folosesc epilatorul pentru mustata iar acum am numai cosulete... m-am dat cu Nidoflor(un antibiotic crema) dar si sper sa le remedieze cat de cat pentru ca nu le suport si ma jeneaza foarte mult =[ daca stiti voi alte solutii va rog sa le postati; x