| Gabriela2011 a întrebat:

Buna dau funda! Am o problema dupa ce ma epilezu cu big-ul (cu epilatorul nu suport) imi apar niste bubite asa ca niste cosulete ( Folosesc big gilette cu aloe vera) Ce sa fac sa nu imi mai apara?

Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Sa folosesti in loc de spuma de ras sau sapun(etc)balsam pentru par. Pielea ramane extrem de catifelata, fara iritatii.De asemenea, dupa ce te razi, sa folosesti "balsam dupa ras" de la Nivea(anti-iritare, pentru barbati). Eu asa procedez si nu am probleme.

1 răspuns:
| Narfundo a răspuns:

Epileazate cu cearawinking. O sa doara putin dar sa stii ca rareste firu si creste foarte greu.Succes.