| LoveMetin a întrebat:

Am o problemacrying. Cand incerc sa intru pe un joc sau pe altceva pe net, sau cand vreau sa pun muzica scrie ca : Pluginul Adobe Flash Player nu este acceptat. Ce sa fac? funda!

4 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Probabil ca varianta de Adobe Flash Player pe care o ai e cea veche. Trebuie sa-i faci un update, adica sa descarci varianta noua. Altfel nu va merge.

| EddiWeed a răspuns:

Posibil sa fie vechi, incearca sa'i faci un update

| FantaZEW a răspuns:

Dai update la Adobe Flash Player ^^

| RobyKuTzuuu a răspuns:

Incearca cu mai multe versiuni. Daca ai una noua instaleaza una mai veche, daca ai una veche dai update.