| deathkillersx a întrebat:

am si eu o problema cu Adobe flash player cand intru pe youtube imi apare o imagine gri si semnul triunghi si scrie click run Adobe flash player ce sa fac ca sa rezolv pana acum nu mi-a mai facut pls ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Ce browser folosesti? Daca e Opera vezi sa nu fie ceva gen safe mode activat. Incearca si in alte browsere si updateaza-ti aplicatiile Adobe de aici:
http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/

| deathkillersx explică (pentru CM7YRE):

K dar vreau sa mai intreb ceva daca reformatez imi va mai face asa
?

| deathkillersx explică (pentru CM7YRE):

Multumes era din cauza la broswerul opera am luat chrome si merge nu mai face eroare