| мαяdυк a întrebat:

Cum scap de eroarea aceasta "display driver stopped responding and has recovered"? pur si simplu ingheata tot si ecranul se face negru.

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Driverul de placa video trebuie reinstalat sau sa bagi un alt driver, respectiv o versiune mai veche care are oricum acelasi drvier pentru placa ta (de regul adriverele noi sunt pentru produse noi)

| мαяdυк explică (pentru supermamici):

Cum il reinstalez?

| TOOL a răspuns (pentru supermamici):

Salut poate ma poti ajuta si pe mine joc 1 joc numit delta force extreme si deodata se opreste brusc si desktopu se face in culori groaznice slabite si apare display driver stopped responding imi poti spune si mie ce sa facwinking? mersi anticipat