| Darkkfruit a întrebat:

Am o problema care suna cam asa thinking
La scoala 2 pusti, colegi, au draci pe mine si au inceput sa ma strige in fel si chip, la inceput nu ma deranja dar acum sunt enervanti...
Aveti vreun sfat cum sa ii fac sa ma. lase in pace sau cum sa ii ignor?
Multumesc, funda ^^

Răspuns Câştigător
| LaMisto a răspuns:

Daca nu inteleg de vorba buna... Vorbeste cu invatatoarea/diriginta.Cu siguranta se va rezolva.

3 răspunsuri:
| AyLLin a răspuns:

Spune-i doamnei invatatoare sau dirigintei.

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Inventeazale si lor o porecla umilitoare si le zici la ureche iar daca nu le place zile in public si zile ca daca nu iti mai zic ei asa nici tu nu le zici. E simplu happy

| Manowar a răspuns:

In primul rand sa nu te iei la cearta sau bataie cu ei!
nici sa ii strigi si tu cum fac ei!
si poate te inpaci cu ei,le zici frumos,nu de alta dar daca te porti frumos, chiar daca uni cred ca esti pampalau (fara suparare, ziceam asa tu stii ca ce faci e bine... poate o sa inteleaga/:d