| anonim_4396 a întrebat:

Acum 7-8 luni un baiat s-a despartit de mine. Problema e ca initial inainte de o tabara din toamna eram prieteni, dar dupa aceea nu stiu ce s-a intamplat si s-a indepartat de mine, sincer eu nu am avut nici o problema cu asta, pana cand a inceput sa ma faca in toate felurile si intr-o zi mi-am pierdut rabdarea de a-l ignora si efectiv am tipat la el si el zambea...acum nu stiu ce sa fac ca sa ma lase in pace. Aveti vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| Pufarina66 a răspuns:

Dupa ce te injura, tot nu te lasa in paceoh go on? ce chestie. e urat din partea luioh go on am patit si eu asa cu un baiatoh go on si l-a fel am facut si eu dar apoi mi-am zis in gand ca trebuie sa il ignor si sa stii ca e mult mai bine sa nu iti pese... incearca sa ai orgoliu si sa nu calci pe el sa te bagi tu cumva cu el in seama:*

| CuteMe a răspuns (pentru Pufarina66):

Deci...nu tb sa il bag in seama sub nici o forma? ok si eu ma gandeam la asta...Doamne si eu care credeam ca el e singurul care are o minte bolnava! laughing

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ignora-l din nou, poate asa-i place lui sa se faca remarcat...sa enerveze fete