| GeorgianaBozintan a întrebat:

Am o problema cu cosurile.Cele mai multe imi apar pe frunte si mai rar pe restul fetei. Am incercat tot felul de remedii, insa apar din nou si din cauza ca imi pete rosii arata de parca nu s-ar vindeca deloc. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi?

4 răspunsuri:
| lacrimanegru a răspuns:

Adreseaza te unui dermatolog in primul rand. apoi poti incerca de la farmacie o crema care usuca cosurile dar sa o folosesti frecvent adica sa faci tratament o luna in fiecare zi. iar in al treilea rand tundeti bretonul, le poti ascunde cumva. am si eu pe frunte nu multe dar am si cu bretonul taiat am salvat situatia. succes

| GeorgianaBozintan explică (pentru lacrimanegru):

Deci.nu am breton. Fata mea nu e atinsa de nimic tocmai din cauza cosurilor.Pur si simplu nu las pe nimeni sa imi atinga fata, iar cu crema am incercat. Pur si simplu nu merge nimic si incep sa ma simt ciudat. De azi am incercat sa fac ifuzie cu ceai de musetel si chiar se vede ceva in cazul punctelor negre. Dar o alta mare problema sunt petele rosii care raman.

| lacrimanegru a răspuns (pentru GeorgianaBozintan):

Adreseazate unui dermatolog.

| asdfghjkll a răspuns:

pișu