| DeniiSupreme a întrebat:

Am o problema cu Facebook-ul.
Cand postez o poza pritenilor nu le apare poza la noutati. Ei o pot vedea doar daca intra in cronologia mea.
Stie cineva de ce!? Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta pentru ca prietenii au selectata sa nu te mai vada!
Si eu i-am pus pe toti care ma enervau cu postarile lor, intr-o grupa unde nu le mai vad postarile si pozele, ca multi postau doar balarii si nu ma interesau.

Din pacate, cineva trebuei sa-ti spuna si tie realitatea, probabil ca te-au blocat sa le mai apari in pagina lor de stiri, tocmai din cauza balariilor pe care le postezi.

Ce vedem fiecare, este alegerea noastra!
Deci, prietenii tai au selectat sa nu te mai vada, de aceea nu le apare poza la noutati!
Din pacate pentru tine, nu poti sa faci nimic in conturile prietenilor! Este decizia lor personala, sa-ti limiteze postarile pe pagina lor de Facebook.

| DeniiSupreme explică (pentru Violleta2022):

E imposibil ca toti 5000 de prieteni sa faca asta. + ca am vorbit cu majoritatea din ei si i-am intrebat si au zis ca ei nu au facut asta.

| Violleta2022 a răspuns (pentru DeniiSupreme):

Atunci este vroba de setarea ta. Daca ai ales sa vezi doar tu poza, si nu ai facut-o "publica", nu ti-o poate vedea nimeni!
Vezi ca, exact langa poza publicata, ai semnul de 2 siluete de oameni, care iti permite sa schimbi setarea din "only you" catre "public" ori "only friends" samd.

| DeniiSupreme explică (pentru Violleta2022):

Postarea e pe public si contul meu la fel

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate că au defibat "Urmărește", e vorba de caseta care îți apare pe poza de copertă.