| MidnightSun a întrebat:

Am o problema cu hi5'u...deci azi m-am de-logat nu stiu de ce si cand am incercat sa ma loghez iar' imi spunea ca parola e gresita, am incercat s-o pun de mai multe ori, am pus parolele vechi, dar spune ca nu e corecta, apoi am dat pe parola uitata si spune ca e-mailul meu nu exista dar cand intru pe hi5'u meu ca vizitator este, deci mai am cont si nu stiu cum sa ma loghez din nou. ajutoor!:| nu vreau cont nou, vreau acelasi hi5. aveam 9 poze la care tin mult si in calculator nu le mai am, aveam multe vizualizari si comeniarii, fives uitati si linkul daca aveti nevoie: http://mara97.hi5.com. ajutor?

3 răspunsuri:
| mary123 a răspuns:

In casuta in care te conectezi exista un link "AI uitat parola? ". Si iti scrii acolo adresa de e-mail si iti recuperezi parola.

| mary123 a răspuns:

Okey, scuze, Da' n-am citit intreaga intrebare. Daca spune ca e-mail-ul tau nu exista, sunt 2 posibilitati : Ori ti-ai inregistrat hi5-ul pe alta adresa de e-mail, ori adresa ta de e-mail intr-adevar nu mai exista.

| MidnightSun explică:

Adresa mea de e-mail exista, e adresa mea pe care intru mereu, si pe adresa asta m-am inregistrat...am hi5'ul asta de 4 ani...nu are cum sa fie alta adresa