| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu masturbarea si pornografia....am 14 ani si nu ma pot opri din a ma masturba, o fac de 14 ori pe zi. Am citit pe net ca ma distruge si ca trebuie sa ma opresc dar chiar NU POT.Stie cineva cum sa ma opresc? AM NEVOIE DE AJUTOR ☹

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu prea vad cum ai putea s-o faci de 14 ori nici daca ai vrea.
Dupa nume imi pot da seama ca esti troll happy

| ionutB0090987 a răspuns (pentru aXy99):

Chiar nu sunt troll... aveam nevoie doar de un sfat dar mda

| ionutB0090987 a răspuns (pentru aXy99):

Chiar nu sunt troll... aveam nevoie doar de un sfat dar mda.

| aXy99 a răspuns (pentru ionutB0090987):

Fa-o de 15 ori, poate te plictisesti.

| Raul15yo a răspuns:

Și eu am 14 ani și o fac de vreo 3 ori pe zi. O am de 13 cm. Tu?