| gabibt a întrebat:

Am o problema cu mess'ul.

Pe scurt: Mi-am bagat net pe telefon asta vara si am intrat de pe tel. pe mess. Nu mi-a placut ca mi-a salvat toate id'urile in agenda telefonica si am inceput sa sterg unul cate unul, facand "curatenie" practic. cand am intrat de pe calculator, pe mess, am vazut ca nu ai am niciun id. Asa ca am inceput sa bag cateva id'uri, dar nu-mi mai aparea ca inainte: adica numele persoanei, ci id'ul sau.

Cum sa fac ca atunci cand bag o persoana in lista, sa imi apara direct cu numele ei (ca inainte) si nu cu id'ul?
P. S. Inainte imi apareau direct numele lor, fara sa fi facut vreo schimbare la setari.

1 răspuns:
| gabrielbitza1997 a răspuns:

Buna nu am avut nici o data mess pe tell dar pot sa-ti spun ca trebuie sa intri din nou pe tell si dupacea sa te uiti la aplicatile care sunt pe tell poate ca pe tell sunt altele dar pe PC sunt cele vechi;-)