| alexab a întrebat:

Am o problema cu netul. Conexiunea exista, dar cand il deschid imi scrie ca DNS-ul are nu stiu ce. Pot repara asta singura sau trebuie sa-l duc la cineva? Nu-mi mai arata nici retelele wireless.

1 răspuns:
| RoxxRoxanne a răspuns:

Există multe posibilități:
1. Nu e plătit la timp.
2. Nu există rețea pentru un timp în zona ta.
5. Drivere-le numai sunt compatibile
4. Poți face următorii pași: la chestia aia, unde îți arată semnalul sau când s-a conectat, dă click. O să ți se deschidă o fereastră și acolo îți scrie "Depanare probleme". Alea depistează problemele internetului și uneori le rezolvă.
P.S.: AȘTIA SUNT PAȘII IN WONDOWS 7
În cel mai rău caz, mergi cu internetul la furnizorul tău.