| vasile14 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul : cand il deschid mi se incarca mult prea repede si nu pot sa umblu pe el sh trebuie sa ii dau restart sau sa il inchid pana mi se incarca normal sh imi apare faza cu "start windows normally". am formatat sh hardu sh tot nimic...am schimbat sh windowsu sh degeaba... ajutati-ma plz.nu stiu ce sa ii mai fac

2 răspunsuri:
| AlexX a răspuns:

Start windows normally iti apare atuncea cand ii dai tu "restartul ala" ce are ca ti se incarca repede? laughing

| vasile14 explică:

Pai asta e ca nu stiu ce are tongue laughing