| Betty18 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul.de fiecare data cand ma uit la un film din 30 in 30 de minute imi apare screen saver.am incerkt de toate sa nu imi apara am pus sa apara la mai multe minute screan saveru si tot asa facea...am dat sa nu apara deloc(optiunea none) screen saver si tot aparea negru si mereu trebuie sa ma ridic din pat cand ma uit la un film din 30 in 30 min.va rog ce sa fac sa numai apara deloc porcaria aia de screen saver.mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| VladDu a răspuns:

Mergi in Control panel si dai pe classic view, apoi cauta power option; vei gasi acolo timpu care este setat.

6 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Da-mi un id de mess si te voi ajuta pas cu pas! O zi buna.

| asko a răspuns:

In functie de ce player ai, eu folosesc km player care are optiunea de a preveni pornirea screen saver-ului cand acesta reda un film, poate sa aiba aceasta optiune sau poti sa opresti screen saverul de tot

| Betty18 explică:

Ms muult...am gasit setarile de care spui vlad acum o sa astept sa vad daca mere

| StarDust a răspuns:

Cred ca mai degraba este o optiune la monior.modul economic...care face sa se inchida la 30 de minute de inactivitate... eu am la 25 laughing dar thinking nu mai tin minte acum exact unde trebuie sa intrii as afli thinking

| zemantex a răspuns:

Vezi filme piratate? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Setarile pentru screen saver sunt: click dreapta pe desktop > properties > te duci unde scrie screen saver si jos in acea casuta selectezi (None).