| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Mi-a cazut pe jos si nu se mai aude difuzoru, doar la casti merge. Ce credeti ca a patit(jos era si putin ud)...Intra in garantie dc il duc la orange (telefonul e de 5 luni... e un sony ericsson w902

5 răspunsuri:
| arn64 a răspuns:

Odata si mie mi se auzea ciudat. Ce-am facut: l-am dezmembrat si am suflat in difuzor si dupa aia a mers.

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Cred ca s-a stricat difuzorul...winking

| Johny89 a răspuns:

Incearca sa-l duci la orange sau unde ai garantia dar mici sanse sa rezolvi ceva.si eu la m dus odata ca mi-or aparut niste pete pe ecran si or zi ca ii soc nu stiu de care.ca am dat cu el jos si bla bla ca sa nu mi-l repare.eu zic sa incerci si cat inca are garantie nu incerca sa l repari uh.

| M.G.R a răspuns:

Schimba difuzoru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

CUm l-ai dezmembrat?