| djrobert11 a întrebat:

Am un telefon LG GT405... si cred ca din cauza frigului sau il zapezii, difuzorul se aude naspa doar daca tine mana pe el se aude putin mai tare, stiti daca e sa il duc la service la orange. ca am garantie la el, oare mi-l primeste? Se aude naspa. ca l-am luat de putin timp, are vreo 2 luni? Stiti ce problema are dc se aude difuzoru naspa?

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Da am schimbat nenumarate difuzoare la telefoane,se aud urat din mai multe cauze,fie a intrat particule de praf la el, fie scame, sau poate e perforat. Daca nu ai umblat in el fugi la garantie si til face sau iti curata diful.

1 răspuns:
| djrobert11 explică:

Mersi mult. dar i-am **** vreo 2 am vazut ca shia revenit laughing