| Pika16 a întrebat:

Am o problema cu un Nokia c2... Problema este la mufa unde intra castile... Am incercat mai multe casti si nu merg nu se aude nimic in ele de la ce sa fie (Funda) big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la un magazin partener si cei de acolo te vor lamurii
Bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand ai cumparat telefonul nu ti-a dat si casti?
Daca nu le ai du-te la un magazin pentru telefoane ( Vodafone, cosmote, Orange) si cere castile de la marca respectiva. Sigur va merge

| Pika16 explică (pentru anonim_4396):

Am folosit niste casti tot de c2 de la un prieten si nu merge sa fie de la praf? si telu il am mai de mult... nu stiu tocmai de candwinking

| Soymu2903 a răspuns:

Uita-te la setari - la accesorii si vezi daca ai incarcator si casti... daca nu ai casti inseamna ca nu poti asculta muzica asa am si eu un C2...