| Wrecked a întrebat:

Am o problema cu Yahoo Messenger... Uitati un link cu erarea care mi-o da. Zice ca nu sunt conectat la internet dar pot intra pe google, youtube si alte site-uri. In concluzie internetul merge dar mesul nu.
http://photobase.ro/di-N1W2.png

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, intru pe ebuddy sau meebo si vorbesc.Messul meu s-a reparat singur.

| Wrecked explică (pentru Mihaela1964):

Da, dar problema este ca nici pe Ebuddy nu merge am incercat dupa ce am vazut ca nu merge messul. Chestia este ca doar pe contul meu nu merge, dar pe altele da.