| anonim_4396 a întrebat:

Buna TpU. am o problema cu Yahoo Messenger. nu pot sa ma loghez. imi apare o eroarea ca este o problema cu Internetul ...si ca sa fiu sigura daca internetul este conectat la pc. dar ESTE. am incercat pe alt id sa ma conectez si merge. straight face
Ce pot face.? Pot zice ca mi s-a furat contul sau doar ca este o problema de la ei?

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Seteaza oda si datawinking si os a vezi ca mergewinking

| Ibrahimovic a răspuns:

Problema aceasta apare atunci cand nu te loghezi mult timp pe Yahoo Messenger si cei de la yahoo iti opresc contul temporar.
Tu acum trebuie sa intri pe yahoo.com, sa pui id-ul si parola s sa ceri repornire contului!

| alialinu75 a răspuns:

Nu stiu dar incearca sa te conectezi de pe alt calcultor si intreabati prieteni daca lor le merge yahoo messenger