| karrry9999 a întrebat:

Am o problema despre par.Imi indrept parul de doua ori pe saptamana deci parul meu este non-stop drept, folosesc protectie pentru placa ser antiincretire si un ser antielectrizare un sampon elseva cel mai inchis maro pentru par rebel cu ulei de argan si un balsam tot de la elseva alb cu putin maroniu deschis cu laptisor de matca. Ce masti naturale facute in casa imi recomandati? Sau ce sa mai folosesc? si nu nu renunt la placa in niciun caz! Dau funda! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| karrry9999 explică:

Am parul nici prea gras nici prea uscat e normal dar vreau sa creasca putin mai repede

| RoxanaA_8239 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin(citind cu atentie instructiunile de folosire fiindca are un efect foarte puternic) sau ulei de argan http://www.frunza-verde.ro/ulei-de-argan si arganul fiind foarte bun pentru regenerarea parului