| LEGOOOOO a întrebat:

Am o problema foarte grava... Cum pot scapa de dependenta de alcool, tutun si marijuana?

Răspuns Câştigător
| dinhoo a răspuns:

Ia-le pe rand. Tu vrei sa scapi de 3 vicii care sunt destul de "strong". Exista centre pentru asa ceva, nu cred ca ai putea fara ajutor sau fara sa iti schimbi si anturajul. Sau... ai putea incerca sa iti schimbi viciul.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AsdfghjkI32 a răspuns:

Nu stiu frate dar nu mai posta chestii de genul pe un site public, tu n-ai idee cine ar putea vedea asta.:/

Răspuns utilizator avertizat
| Amanda00515 a răspuns:

Consultă un medic specializat, el te va ajuta cu siguranţă. Baftă! happy