| GabiiTssu a întrebat:

Am o problema grava!

Sper ca ma puteti ajuta cu niste idei pe care sper eu sa fie geniale!

O prietena de a mea a fost lovita de un scuter pe cand ea se afla pe o bicicleta si a fost internata urgent la spital. Ideea e ca eu vreau sa fiu alaturi dar nu stiu cum, de indata ce parinti ei au luat-o acasa. Vreau sa ii cumpar ceva frumos si sa ii pot oferi acel dar, as vrea s-o indulcesc doar doar sa se simta ea mai bine, eu tin la ea si as fi in stare sa fac orice. Eu m-am gandit la varianta prin curier dar daca aveti voi alte idei mai bune ajutati-ma! Si daca tot doriti sa fiti amabili sa imi raspundeti dati-mi si niste idei gen, ce sa ii cumpar.

Funda celeui mai inspirat raspuns si respect celorlati care binevoiesc sa ma ajute!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un buchet de flori, nişte trandafiri sau alte flori superbe şi o cutie de ciocolată în formă de inimă, sau cu un aspect drăguţ sunt suficiente.
Dar e imperios să te prezinţi tu cu ele, dacă le trimiţi prin curier nu mai are acelaşi farmec. Sunt sigur că va super aprecia gestul.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu va chinuiti sa-i raspundeti. Din 45 de intrebari la doar 6 a dat funda iar de aprecieri nici atata.

| corolav a răspuns:

Și aceasta e problema ta cea atît de gravă?

| CosminC86 a răspuns:

Eu i-am daruit prietenei mele un inel de aur (nu verigheta). Cred ca este cel mai inspirat cadou, insa daca bugetul nu permite ai putea sa-i scrii o felicitare in care sa-i spui niste cuvinte de la tine (nu copiate). Funda, nici nu vreau asa cum cer internautii de mai sus...

| ValentySHINee a răspuns:

Bunahappy
Mi-a venit o idee..ar trebui sa-i cumperi niste fructe(pentru ca ea acum are nevoie de multe vitamine)si o mica jucarie de plus..nu conteaza ce virsta are..importa ca ea va pretui asta si mereu se va gindi la tine.Du-te dupa o zi de scoala la ea, si roaga parintii ei sa-ti permita sa o vizitezi.O sa se bucure si ea, dar si parintii ei vor fi surprinsihappySucces!