| iuandfto a întrebat:

Am o problema. Imi place de un baiat. El a opt-a la fel ca mine doar ca suntem in clase diferite. El e cu o fata de aproape 4 ani. Fata asta a fost la noi in scoala dar a plecat anul trecut pentru ca a trecut a noua. El cred ca si-a dat seama ca-l plac pentru ca mereu prietenele mele chicotesc cand il vad iar eu ma fac rosie in obraji. Stiu o data stateam cu spatele si vorbeam cu niste fete si cand m-am intors doar asa ca sa vad ce e in spate el trecea pe acolo si se uita la mine. Nu stiu ce sa fac. Cum as putea intra in vorba cu el pe facebook? Ce sa-i spun?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Baiatul inseamna ca deja e expert daca a inceput din clasa a 4-a. In locul tau eu m-as feri de el, e periculos.