| Popmusic a întrebat:

Am o problema in legatura cu... un baiat din sat. Mi-a placut de el acum cam o luna. Am facut un id fals si am vorbit cu el de acolo. Mi-a zis ca sunt de treaba. M-am descris, i-am zis ce gen de muzica imi place si totul era pozititv. In cele din urma am recunoscut ca sunt eu si l-am intrebat daca ma mai crede de treaba. Mi-a zis ca da, sa stau linistita. Intr-o zi l-am rugat sa ma cheme si pe mine in sat daca mai iese. Si m-a chemat. Cand am stat pe banca i-a zis celui de langa mine " Da-te mai in colo ca eu vreau sa stau langa ea ". Inainte ieseam in sat cu el, vorbeam, imi lua apararea. Cel mai bun prieten al lui ma uraste nu stiu din ce motiv. Si a aflat ca imi place de el si i-a zis. Si cred ca si-a luat-o in cap. Acum ma injura, de fiecare data cand ma vede imi zice " Carelu " ca nu sunt bine primita si toate astea straight face. Si nu stiu ce sa fac ca sa nu se mai intample astea. As vrea sa ii tin o predica angry. Si sa ii zic lucruri la care nu mai are ce zice si sa ma lase sa stau in sat. Ce parere aveti? thinking

1 răspuns:
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Pai ar trebui sa vorbesti cu acel prieten al lui si sa il intrebi de ce ma urasti hai spune ce tiam facut>? sigur el crede ca este dat la oparte din cauza ta pentru ca i-ai furat prietenul tu sigur nu ai sa renunti la el asa usor pentru ca noi fetele uneori trebuie sa recunoastem suntem putin isterice sincera sa fiu acest raspuns ti l-ar da cel mai bine un baiat pentru ca numai ei stiu ce au in cap si eu am o problema cu un baiat dar tinete tare de pamant :,, Stai in 2 ca-n 4 e mai greu " succes