| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi place de o fata iar ieri am vb cu ea pe mess si ne-am simtit bine, iar azi un prieten de al meu a invitat-o la dans in cadrul unei petrecere la care eu nu am fost prezent, e posibil sa o pierd in fata prietenului meu?

2 răspunsuri:
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Cum sa o pierzi daca inca nu e a ta? (adica nu ai spus nimic despre faptul ca e cu tine)
uff... posesivi voi baietii...hee hee
as spune sa vorbesti cu ea in continuare, mai baga ceva dulcegarii din cand in cand.
si fratelo... a fost doar un dans tongue
nu ai pentru ce sa iti faci griji. dar totusi sa nu te lasi foarte moale
mi se pare ca esti gelos, adica exagerat de gelos
nu e bine pentru ca asa o poti pierde (dupa ce o castigi, clar )
las-o mai moale, destinul stie cum sa isi faca calea, daca e sa fie cu tine, o sa fie. oar, daca nu asta este
e doar o fata, fi serios... sunt cu gramada pe lumea asta happy
oricum faci ce vrei, eu doar te-am sfatuit. bft in ceea ce alegi sa faci big grin

| STEFANXxX a răspuns:

Pai daca ii place de el.Asta nu este precis,de unde stii.Cel mai important este sa nu te gindesti la rau,cum ca:ea il iubeste pe el,ea nu ma place, nu vrea sa aiba relatii cu mine, cam chestii de acestea sa nu te starui sa le ai in cap caci vei ingreuna situatia. Daca ai ceva probleme cu dragostea sa imi scrii daca ai nevoiewinking