| MonsteR_4456 a întrebat:

Am o problema la PC-ul meu, ma jucam si dintr-o data s-a blocat jocul si a inceput sa se vada urat. Am dat restart la PC si uitati cum se vede:http://i39.tinypic.com/4hpi5w.jpg.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Reinstaleaza Windows.Clar.

| lady_8865 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa dai un reset la windows.happy si asa scapi si de virusi si de tot ce mai ai prin comp.thinking si iti pui tot c ai p un stickkmemory si nu le pierzi.thinking nu stiu ce ar putea sa aiba. sau cheama un expert.happy